Δ' ΕΣΚΑ : Το πρόγραμμα για τον Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης

Δ' ΕΣΚΑ : Το πρόγραμμα για τον Α.Ο. Καλλιτεχνούπολης

Καλή επιτυχία και ... keep walking !

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.    

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ    

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ    

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ    

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.    

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ    

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.    

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ    

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ    

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ    

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ.    

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ    

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ    

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ    

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ    

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.    

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ    

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.    

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ    

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0 - 0  
      ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 0 - 0  
      ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. 0 - 0  
      ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ    

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ  
      ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0  
      Ν.ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0  
      ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ. 0 - 0  
      ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 0 - 0  
      Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΑΟΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΡΑΜ. ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 0 - 0  
        ΡΕΠΟ: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΟΣ ΑΟ    

Προσθήκη σχολίου

0 σχόλια

Βεβαιωθείτε ότι εισάγετε τις (*) απαιτούμενες πληροφορίες, όπου ενδείκνυται. Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

επιστροφή στην κορυφή